Biuro tłumaczeń ATRANS - Centrum językowe

Centrum Językowe Atrans z biurem tłumaczeń w Żywcu (województwo śląskie) zajmuje się tłumaczeniami, w tym tłumaczeniami przysięgłymi.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego posiada odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia i referencje oraz może zatwierdzać swym podpisem i pieczęcią zgodność wykonanego tłumaczenia z treścią oryginalnych dokumentów, bądź ich kopii. Tłumacz przysięgły języka angielskiego gwarantuje pełną ochronę danych osobowych i dyskrecję.

Tłumaczenia przysięgłe są wykonywane na potrzeby urzędów i instytucji, a także w związku z toczącymi się postepowaniami sądowymi.

Centrum Językowe Atrans współpracuje z wieloma klientami indywidualnymi oraz z małymi, średnimi i dużymi firmami. Wycena naszych usług jest darmowa. Zapewniamy pełną obsługę tłumaczeń przez Internet. Koszty realizacji zleceń są ustalane indywidualnie. Tłumaczenia z języków obcych dokonywane są w różnych dziedzinach: technika, prawo, budownictwo, ekonomia i księgowość, Unia Europejska, ekologia, Internet, edukacja.

Obszarem działalności naszego biura jest nie tylko Żywiec i Bielsko-Biała, ale cała Polska i inne kraje Unii Europejskiej. Biuro tłumaczeń znajduje się w Żywcu, przy ulicy Na Oklu 16.

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.

Biuro tłumaczeń ATRANS
Projektowanie stron - Investmag