Tłumaczenia przysięgłe Bielsko Biała - Żywiec

ATRANS

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Centrum Językowe Atrans z Żywca oferuje tłumaczenia przysięgłe (poświadczone) z języka angielskiego klientom ze swojego miasta i regionu, z Bielsko-Białej i z całej Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej. Wykonuje je tłumacz przysięgły języka angielskiego, który potwierdza swym podpisem oraz pieczęcią zgodność tłumaczenia z treścią oryginału lub kopii okazanego dokumentu. Tego typu tłumaczeń podejmuje się najczęściej w przypadku tekstów o charakterze prawnym, umów, na przykład z zagranicznym pracodawcą, różnych zaświadczeń, dokumentów, których przedłożenie jest wymagane w urzędzie.

Kim jest tłumacz przysięgły?

Tłumacz przysięgły, na przykład języka angielskiego, to zawód odpowiedzialny i wymagający wielu umiejętności. Należy on do zawodów zaufania publicznego. Osoby realizujące tłumaczenia poświadczone to nie tylko najbardziej kompetentni specjaliści w zakresie danego języka, lecz również z dziedzin, z których podejmują się tłumaczeń (przykładowo, z prawa, ekonomii, medycyny).

Jak wygląda współpraca?

Tłumacz przysięgły języka angielskiego wycenia swoją pracę indywidualnie dla każdego zlecenia, zależnie od typu tekstu, a także od zakresu tłumaczenia i terminu jego realizacji. Posługuje się znormalizowaną stroną obliczeniową tłumaczenia przysięgłego, która obejmuje 1125 znaków ze spacjami.

Co podlega tłumaczeniu przysięgłemu?

Przykłady dokumentów, które mogą podlegać tłumaczeniu przysięgłemu to: akty stanu cywilnego (urodzenia, małżeństwa, zgonu), dokumenty medyczne (zaświadczenia lekarskie, karty informacyjne, wypisy ze szpitala), dokumenty samochodowe (świadectwa rejestracji pojazdu, świadectwa własności pojazdu), faktury i wyciągi bankowe, dokumenty sądowe, umowy z zagranicznym pracodawcą.

Tłumaczenie wykonane przez tłumacza przysięgłego to gwarancja rzetelności i poprawności przekładu.

Zapraszamy do naszego biura w Żywcu, jak również do współpracy zdalnej, przez Internet, na terenie całej Polski.

Zaświadczenie o wpisie na listę tłumaczy przysięgłych

Świadectwo nabycia uprawnień

tłumacz przysięgły języka angielskiego bielsko biała tłumacz przysięgły bielsko biała angielski

Informujemy, że strona korzysta z plików cookies - zapoznaj się z polityką prywatności.

© 2019 Tłumacz przysięgły języka angielskiego ATRANS
Projektowanie stron - Investmag